עדשות אנמורפיות

הפקת סרט או סרטון הינה תהליך המחייב את המבצעים אותו לתכנון מוקדם ומקיף, תוך התחשבות במספר מרכיבים ושלבים עיקריים: בחירת הנושא, מי הנפשות הפועלות ( האם יש צורך בשחקנים ), עיתוי הצילומים, מיקום ומזג אוויר, אנשי מקצוע נוספים ולסיום, תחנה חשובה והכרחית בשלב התכנון והביצוע, הציוד איתו הסרט יצולם: מספר המצלמות, תאורה, סוג עדשות ועוד.

כיום מגוון האפשרויות והאמצעים לצילום רבים ונגישים יותר מבעבר, יחד אם זאת לא כל צלם, מקצועי ככל שיהיה, מחזיק את כל ארסנל הציוד תחת אמתחתו. במקרים כאלו אנשי מקצוע נעזרים בחברות השכרה מקצועיות וותיקות בשוק, במיוחד כשמדובר בהשכרת עדשות לצילום.

במידה ואתם עומדים לקראת יום צילומים, או סדרת צילומים הנפרשת על פני מספר ימים, והנכם מחפשים "בית מקצועי" לפרויקט, שיכיל אולפן, מקור להשכרת ציוד ומומחים בתחום, אולפני ברודקאסט הינם תחנת חובה עבורכם.

אחת ההחלטות החשובות טרם התחלת הצילומים הינה באיזה סוג עדשות יש לעשות שימוש בצילומים. שימוש בעדשות אנמורפיות המעניקות אפקט ייחודי לסרט שלכם מומלץ ביותר.  עדשה אנמורפית מיועדת להקרנת תמונה רחבה המגדילה את הרזולוציה האנכית של תמונה, כך מתקבלת איכות גבוהה יותר של הצילום.

במחסן ציוד המצלמה של חברת ברודקאסט ניתן למצוא מגוון רחב של עדשות אנמורפיות

שני סטים של עדשות אמורפיות:

  • הראשון, של חברת קוק האנגלית בו יש 7 עדשות.
  • השני, סט קטן וזול של חברת אטלס עם 3 עדשות.

החלטת לצלם סרט תדמית או פרסומת לבית העסק? אתם כבר מחזיקים את התסריט ביד וכל מה שנדרש זה להוציא אותו לפועל? אצלנו ב- ברודקאסט מדיה תוכלו למצוא מגוון ציוד חדשני לאולפן ומגוון פתרונות קריאטיביים לכל הפקה שלכם. לכל שאלה או ייעוץ צרו קשר בטל 052-264-8888.