מוניטורים

הפקה של יום צילומים הינו דבר מורכב המחייב שילוב של ידע רב, מומחיות וציוד מתקדם.

עלות ציוד צילום חדשני הינו יקרה מאוד וגם הצלמים הוותיקים והמקצועיים בשוק אינם מחזיקים בכל הנדרש. פריטים רבים המשמשים אנשי מקצוע בתחום ניתן להשכיר מחברות המתמחות בכך. חלק מציוד הצילום אינו בשימוש יומיומי, או יקר לקנייה, ולכן צלמים, במיוחד בראשית דרכם, בוחרים באופציית ההשכרה.

רשימת ציוד הצילום הנדרשת ליום צילומים הינה ארוכה:  חצובות, מצלמות, עדשות מיוחדות, מקליט סאונד חיצוני, ציוד תאורה, מוניטורים, מיקרופונים, שקי חול ועוד. כיום, ישנן חברות בשוק שיודעות לספק את כל "החבילה" או חלקים ממנה.

אחד היתרונות הגדולים של חברת "ברודקאסט" הינו היכולת לספק במקום אחד מקסימום צרכים לאותם אנשי מקצוע. החברה מחזיקה את כל הציוד הנחוץ, ובנוסף אולפני צילום ב-2 נקודות שונות בעיר תל אביב. "ברודקאסט" הינה  one stop station ומחסן ציוד הצילום של "ברודקאסט" הינו מהגדולים בתעשיית הקולנוע והטלוויזיה בישראל:

  • מצלמות קולנוע וטלוויזיה מיצרנים שונים ורמות איכות שונות.
  • עם כל סט מצלמה מכל מין וסוג שהוא יוצאים לשטח עם לפחות שני מוניטורים.
  • גדלים שונים של מוניטורים החל ממוניטור בגודל של 7 אינצ' ועד 55 אינצ' הכול בהתאם לדרישת הלקוח.
  • מוניטורים ממגוון רחב של יצרנים כאשר חלקם הגדול הינו מוניטורים בעלי יכולת להקליט את החומר המצולם.

אם אתם עומדים לקראת יום צילומים, והנכם זקוקים לסיוע מקצועי והשכרה של ציוד צילום מקצועי, חברת "ברודקאסט" הינה המקום הנכון עבורכם. אנו מחזיקים בארסנל גדול של מצלמות מקצועיות, עדשות ומוניטורים כדוגמת אטומוס סומו-19 אנא פנו אלינו בטלפון ובקשו לדבר עם בועז (בגי) 052-8664458 מנהל ציוד הצילום של החברה.