כמה עולה להשכיר אולפן צילום?

ההתפתחות הטכנולוגית בענף הצילום הפכה עולם זה לנגיש למגוון קהלים מענפי הקולנוע, טלוויזיה, שיווק, פרסום ודיגיטל. לצד התפתחויות אלו גדל גם הצורך והביקוש להשכרת אולפן לצילום מקצועי.

 

חברת ברודקאסט מדיה המובילה בתחומי שירותי הפקה ובית פוסט, מספקת שירותי השכרת אולפן לצילום בסטנדרטים גבוהים ביותר של מקצועיות. שירותי החברה מספקים מענה שלם לכל צורכי הפקה ופוסט פרודקשן, עם ציוד מתקדם שמתוחזק ברמה גבוהה לצד שירותי אחסון וגיבוי, שירותי קריאטיב ופוסט ועוד. אנו מציעים שירותי השכרת אולפן לצילום במחיר משתלם במיוחד, המשתנה בהתאם לצורכי ההפקה.

 

למה להשכיר שירותי אולפן צילום?

שירותי השכרת אולפן צילום מספקים מענה כדאי לגורמים וגופים רבים שנדרשים בהפקת סרטון או סרט, ואשר צילום אינו תחום התמחותם העיקרי או שהם רק מתחילים את דרכם בתחום. השכרת אולפן חוסכת לציבור זה עלויות גבוהות הכרוכות בהשכרת מבנה וברכישת ותחזוקת ציוד צילום ועריכה יקר ערך, ומעניקה עבור מחיר משתלם וללא מאמץ מרחב מתקדם הכולל את כל שנדרש להפקה מקצועית של סרטים.

 

כל שנדרש להפקת סרטים

השכרת אולפן צילום מאתנו תספק מענה שלם לכל צורכי ההפקה לרבות חלל צילום מאובזר, ציוד מתקדם, מצלמות וחצובות, גופי תאורה, מכשירי פלאש, מסך ירוק, מגוון רקעים, בוקסים, חדר עריכה, חדר איפור,חדרי הלבשה מטבחון וכדומה. בנוסף, לרשות לקוחותינו עומד צוות מקצועי מיומן הכולל את כל אנשי המקצוע הנדרשים. שירותים אלו מתאימים להפקת כל סוג של סרט לרבות פרסומות לאינטרנט, רשתות חברתיות ויו טיוב, הפקת קליפים להרכבים מוסיקאליים ואירועים פרטיים, הפקת סרטים לקולנוע ולטלוויזיה ועוד.

 

כמה עולה להשכיר סטודיו לצילום

לשאלה כמה עולה להשכיר סטודיו לצילום אין תשובה אחת מכיוון שמחיר ההשכרה משתנה בהתאם לסוג והיקף השירותים הנדרשים. בדרך כלל עלות השכרה נקבעת לפי יום צילומים.

כמו כן מחיר ההשכרה משתנה  בהתאם לסוג וכמות הציוד הנדרש באם יש צורך במספר גדול של אנשים להפקה, וכן כשעולה צורך בשירותים נוספים כדוגמת מסך ירוק, הזמנת שירותי חדר עריכה ובקבלת שירותי קריאטיב ופוסט פרודקשן.

 

השכרת סטודיו לצילום

להשכרת סטודיו לצילום במחיר משתלם, לקבלת עוד מידע אודות כמה עולה להשכיר סטודיו לצילום וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם סטודיו בברודקאסט מדיה בטלפון 052-264-8888 / 036530530 או במייל chupa@broadcast.co.il.