השכרת חדרי עריכה

המקום שלכם לעריכה איכותית

ברודקאסט גאה להציע את חדרי העריכה הטובים והמתקדמים ביותר בישראל.
חדרי העריכה שלנו זמינים עבור פרויקטים עצמאיים לצורכי השכרה, כחלק מחבילת השירות הכוללת הפקה באולפנים שלנו, או כחלק מהפקת פוסט שניתן לערוך אצלנו.
בעבודה על סרט עלילתי או תיעודי, בעת עריכת וידאו קליפ או פרסומת, יש לכם מגוון של חדרי עריכה, סאונד ואנשי צוות מקצועיים אשר זמינים לעזור לכם ליצור את הסרטים הטובים ביותר עבור הלקוח שלכם.
העורכים המנוסים שלנו הם הטובים ביותר בישראל-אמני עריכה מוכשרים היודעים לנצל את המערכות והטכנולוגיות בצורה הטובה ביותר.
לרשותכם עומדים חדרי אפטר אפקט, חדרי פליים, חדרי אויד וסאונד.
בברודקאסט גיבשנו תהליך עבודה ייחודי לצורך ניהול הפרויקטים בצורה הטובה ביותר, שיטה זו מאפשרת לנו גישה מהירה ומיידית לארכיב שלנו, מכל חדר ומכל פרויקט.
כל החדרים והמחלקות מחוברים למערכת ולשרת המרכזי.
הארכיון כולל את כל העבודות והפרויקטים שנוצרו אצלנו בעשור האחרון.

סאונד

ברודקאסט מציעה ארבעה אולפני סאונד לעריכה ומיקס של פסי קול. כל החדרים מצוידים בתוכנת Pro Tools המתקדמת ביותר. כמו כן ספריית מוזיקה ואפקטים עצומה ונגישה לכל החדרים. ישנם שלושה תאי הקלטה לקריינות, פול'יס ופוסט סינק.

צרו קשר לתיאום השכרה

אפטר

ברודקאסט מציעה ארבעה עשר חדרי אפטר- דו מימד המחוברים במערכת אחסון מרכזית בסיבים אופטיים, בחדרים אילו ניתן לבצע אונליין ואפקטים ויזואליים.

צרו קשר לתיאום השכרה

סימפוני נייטירס

בברודקאסט יש חדר און-ליין AVID SYMPHONY NITRIS DX לעריכת תכניות טלויזיה וסרטי טלויזיה. החדר הינו המהיר מסוגו לצורך עריכת און-ליין, וכולל גם סטורג' גדול ומהיר ביותר.

צרו קשר לתיאום השכרה

אביד

בברודקאסט ישנם שלושה עשר חדרי AVID MC מודרניים, כולם באיכות HD,
חדרים אלו מחוברים לשרתים המאפשר העברת מדיה בין חדרים במהירות, וכוללים מערכת שיתוף קבצים בין חדרים. כל החדרים מעודכנים בהתאם לגרסא החדשה ביותר של אביד.

צרו קשר לתיאום השכרה

תלת מימד

מחלקת התלת בברודקאסט יוצרת סטים דיגיטלים הכוללים חפצים בעלי נפח.
מייצרת ומתאימים תאורה, אנימציה של הדמויות ויוצרת תנועות מצלמה למטרת שילוב של כל האלמנטים יחדיו בפרסומות ובמדיות אחרות. העבודה בתלת הינה על תוכנות: Maya, Zbrush, Mudbox, Realflow, Houdini וכן Traking programs

צרו קשר לתיאום השכרה

פליים

בחדרי הפליים ישנן מערכות אפקטים אולטימטיביות ליצירת אפקטים מיוחדים בדרגה הגבוהה ביותר. פליים מאפשרת ליצור אפקטים מורכבים מבחינה ויזואלית וכמו כן התוכנה מאפשרת לעשות ערבוב בין קטעי וידאו לאנימציה בכל רזולוציה.

צרו קשר לתיאום השכרה